هرویه میلیچ، مدافع کروات تیم فوتبال استقلال در حاشیه تمرین امروز درباره دربی پیش رو و آمادگی‌اش برای بازی مقابل پرسپولیس اظهار داشت: من و همه بازیکنان استقلال برای دربی آماده هستیم و می‌دانیم این بازی چقدر بااهمیت است. دربی برای هر دو تیم و طرفداران‌شان خیلی مهم است. ما با یک شکل تیمی خیلی خوبی در دربی بازی خواهیم کرد و از برد تیم مطمئن هستم.

وی درباره اینکه در دیدار رفت مقابل پرسپولیس اولین بازی‌اش در دربی را انجام داد و نخستین تجربه بازی مقابل پرشمار تماشاگران را داشت، تصریح کرد:  بازی در دربی یک تجربه جدید و خاص بود. من در دربی‌های زیادی در ایتالیا و کرواسی حضور داشتم و سابقه مرا می‌دانید، ولی این دربی خیلی خاص بود به خاطر اینکه ۸۰-۹۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور داشتند. من چه ۹۰ دقیقه در زمین باشم و چه دقایقی بازی کنم برایم مهم این است که تمرکز لازم را برای بازی داشته باشم. حالا  استادیوم پر باشد یا نه، باید تمرکز داشته باشیم.

مدافع تیم فوتبال استقلال درباره تقابلش با بازیکنان هجومی پرسپولیس خاطرنشان کرد:  من شش هفت بازی پرسپولیس را دیده‌ام و می‌دانم چند بازیکن ملی دارند و بازیکنان سرعتی و تکنیکی در کناره‌ها دارند، ولی مطمئنم که آقای مجیدی و کادرفنی ما را برای این بازی آماده می‌کنند.

میلیچ در پاسخ به این پرسش که استقلال جایگزین مناسب برای دیاباته دارد، گفت: بابت مصدومیت دیاباته خیلی متاسف هستم، چون او دربی رفت را هم از دست داده بود. ما بازیکنان جانشین خوبی داریم. قائدی هست، ارسلان مطهری هست که سه گل زده. ما تبریزی را هم داریم و بازیکنان جایگزین آماده هستند.

وی در پایان درباره پیش‌بینی‌اش از نتیجه دربی گفت:‌ استقلال ۲ بر صفر می‌برد.

با تشکر از تسنیم .محمد فیروزیفرد