آمار

سیده حمیده زرآبادی با شعار تغییر آمد

photo267959367921413770

سید حمیده زرآبادی : جامعه به تغییر نیاز دارد

اولین نشست  مجمع زنان اصلاح طلب با کاندیدای منتخب اصلاح طلبان در حوزه قزوین، البرز و آبیک برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عزت وبه نقل از روابط عمومی شورای اصلاح طلبان استان قزوین؛ سیدحمیده زرآبادی، کاندید اصلاح طلبان در نشستی با مجمع زنان اصلاح طلب قزوین، با اشاره به دلایل ثبت نام خود در انتخابات گفت: جامعه باید زنان و جوانان را باور کند؛ چراکه بدون این باور تلاش ما بی نتیجه خواهد ماند

زرآبادی افزود: بسیاری از سیاست‌های جاری در جامعه به اصلاح و تغییر نیاز دارد که یکی دیگر از دلایل حضور من در انتخابات پیش رو است .

این استاد دانشگاه با ابراز خرسندی از حضور در جمع بانوان فعال اظهار کرد: زنان نیمی از جامعه را تشکیل می‌دهند و تاثیرگذارند، به همین دلیل باید تلاش کنیم تا همه جامعه به این باور برسند.

وی، بیشتر فعالیت خود را در زمینه علمی دانست و تصریح کرد: در کنار کارهای علمی ، همیشه دغدغه فرهنگی و اجتماعی و ورزشی داشته ام و بیشتر فعالیتهای من در این زمینه به احقاق حق منجر شده است.

این کاندید اصلاح طلبان، در پایان سخنان خود با تاکید بر استفاده از تجارب زنان مجمع گفت: با همدلی و همفکری بانوان نتیجه بهتری رقم خواهد خورد.
در این نشست، اعضای مجمع زنان به مطالبات زنان  را تشریح و بررسی کردند.

باتشکر از نسیم قزوین

۱۲ نظر

 1. ما هم تغییر مبخواهیم

 2. ما بعد از تجربه بد خانم تیر سحر موافق حضور قوی زنان می باشیم

 3. من به بانو زرآبادی رای می دهم شما چطور؟

 4. باسلام ایشان در مجلس بعنوان نماینده علیخانی ایفای نقش می کنند مظمعنا وضعیت قزوین بمدت ۴ سال تغییر نخواهد کرد

 5. من خیلی تلاش کردم بدانم که این خانم غیر از این فوق لیسانس امتیازی که نشون بده بدرد میخوره برای نمایندگی هیچی پیدا نکردم . شاید مهمترین جسارت ایشون این باشه که از خانه تنهایی رفته کلاس درس و سر راه برگشت برای خواهر برادرهای کوچکتر پفک خریده از مغازه تنهایی!!!!!!!!!!
  البته مجلس که بره گوشیشو می بره تا مش قدرت بگه رای بده یا نده. غلط میکنی استیضاح امضاء کنی. این لایحه بله این طرح نه خیر. حمیده خانم حضرت عباسی این جور نیست؟؟؟؟

  • تخریب ممنوع
   دست به دست هم دهیم شهر خود کنیم آباد

  • دقیقا با شما موافقم . کارمند دون پایه یه اداره بود که با شعبده بازی شیخ قدرت و پسرش یهو سر از نمایندگی مجلس دراورد این چکار میخواد برای قزوین بکنه خدا داند ….

   • دوست من سلام ۱۰۰ بار یه نظر رو نمی رستند شما که دم از وحدت میزنید چرا هی تفرقه می اندازید و بر تبل تفرقه می کوبین چند بار فرستادین نظررتون رو جوابتونو گرفتین ۱۰ بار و۲۰ بار دیگه نفرستین من هی نظراتت تکراریتون رو پاک میکنم دوباره بیست باره میفرستین که چی یه کم جنبه برد وباخت داشته باشین نظرتونم گذاشتم

 6. سلام من یه کارگربا۲۶سال سابقه هستم متاسفانه دارند من راازکاراخراج میکنندبه دادم برسید یاعلی

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا