آمار

دست قدرت خدا

 

 

81159380-5687157

برخورد صاعقه، ساعت بزرگ و جنجالی برج “البیت” مُشرف بر کعبه معظمه را از کار انداخت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، روز جمعه همزمان با بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب در این شهر مقدس، برخورد صاعقه موجب از کار افتادن ساعت مشهور مکه شد.

به نوشته سایت روزنامه الحیاه، گروهی از فعالان سعودی در تویتر تصویر لحظه فرود صاعقه بر ساعت را منتشر کرده اند و برخی دیگر هم تاکید کردند که برخورد صاعقه سبب توقف فعالیت ساعت مکه شده است.

این واقعه واکنش های متفاوتی را در میان کاربران اینترنت در پی داشت و عده ای از کاربران در نظرات خود، توقف ساعت “ملک عبدالله” را با قریب الوقوع بودن پایان عمر وی در ارتباط دانستند

ساعت مکه به عنوان بزرگترین ساعت جهان در سال ۱۴۳۱ هجری قمری به دستور عبدالله حاکم عربستان بر فراز مجتمع برجهای البیت در ارتفاع حدود ۶۰۱ متر ساخته شد که از مسافت حدود ۱۳کیلومتری قابل رویت است.
در ساخت این برج تعدادی از طراحان و مهندسان انگلیسی مشارکت داشته اند. بسیاری از کارشناسان معماری معتقدند شکل این برج بسیار شبیه ساعت بیگ بن در لندن و هرم آن نیز شبیه به نماد فراماسونری است. عبور سایه این برج از روی کعبه مشرفه، انتقادهای بسیاری را در میان علما ومسؤولان کشورهای اسلامی در پی داشته است.

احداث آسمانخراشها در اطراف کعبه مشرفه همواره با انتقادهایی به سبب رعایت نشدن حرمت این مکان مقدس روبرو شده است. از صدر اسلام تا چند قرن پیش، احداث بناهای بلندتر از سطح کعبه ممنوع بود و هیچ یک از حکمرانان حجاز به خود اجازه ساخت بنایی فراتر از آن را نمی داد.
برج ساعت مکه به دستور پادشاه عربستان سعودی ساخته شد و در سال ۱۳۸۹ افتتاح گردید. این برج ۶۰۱ متر ارتفاع دارد و ساعت کار گذاشته شده بر بالای آن تا شعاع ۱۳ کیلومتری قابل رؤیت است.

 اما نکاتی مهم درباره ابراج البیت

481336_HLF3qgCp

اللهم کن لولیک الفرج

 

481336_HKWnaugB

معمار برج ساعت نرمن فاستر می باشد که خود یک یهود فراماسون است این برج در تاریخ۲۱سپتامبر ۲۰۱۲ و در ساعت ۱۱:۱۱ افتتاح شد

در نوک این برج نمادی وجود دارد که شما فکر می کنید نماد اسلام یعنی ماه است اما خیر.این نماد بز بافومت است که شوالیه های معبدی و فراماسون ها آن را می پرستند

این نماد بز بافومت همچنین در فیلم افسانه جومونگ و امپراطور بادها به شدت استفاده شده است و فیلم جومونگ خود ساخته دست فراماسون ها است

 معنی جومونگ یعنی : راهب یهودی / چوسان یعنی : خورشید یهودی / جولبن یعنی : لبنان یهودی

481336_n3hLuMbI

همچنین چند سال پیش به بهانه تعمیر و مرمت مسجدالحرام و مسجدالنبی تمامی گلدسته های این دو مکان را نیز به همین شکل هلال در آوردند

همچنین در فیلم ارباب حلقه ها نیز بسیار زیاد از این نماد استفاده شده باز تصاویر در زیرموجود است

و باز هلال اینبار در فیلمهای مورد علاقه مان.همانی که روی بز بافومت همان بز موردعلاقه شیطان پرستان و فراماسونهاست

فکر کنم باز کافی باشد . نظرتان چیست؟ باز قبول دارید خیلی غفلت زده ایم؟ چه تبلیغاتی کرده ایم در مقابلشان؟

و تنها امیدمان بعد از خدا درمقابل این نه بلکه در مقابل کل فتنه ها

481336_hVn2xTJb

marg

و مکرو مکر الله و الله خیر الماکرین

در جوار خانه خدا برجی با نام ابراج البیت یا به عبارتی برج ساعت که در دنیا بزرگترین برج ساعت است افتتاح شد.

این برج با بسیاری از علایم فراماسونری آمیخت شده که شاید با کمی تامل بتوان آنها را کشف کرد.اولین نشانه بارز این بنا نشانه تک چشم بر روی کلمه الله در بالای برج است که نعوذ بالله به معنای تسلط شیطان برخداست.

اندازه آن را اگر دقت کنید به خیال خود جبروت خداوند را پایین آورده اند درحالی که این خانه فقط یادبودی است از پیامبران و خانه خدا.علامت بعدی تابش نور ازاطراف این تک چشم که در شب دیدگان را بسوی خود جذب می کند.

همان نشانی که به نوعی دیگر بر روی دلار و اهرام مصر کار شده است

اینان بر روی همین برج تک تیرانداز برای ترور حضرت مهدی هنگام ظهور گذاشتن و ازطریق علوم غریبه قبل از بعثت متوجه ظهور شده بودند ولی با بعثت پیامبر جنیان نتوانستند به درگاه خدا نزدیک شوند و مردم از طریق آنان اخبار را دریافت کنند

اینان برای فروکش کردن خشم مسلمین و تبرعه کردن خود این علامت را در پشت کلمات اعظمی مثل الله یا محمد و … پنهان کرده اند.ولی به نظر شما اینان همان قرآن های سر نیزه نیستند؟بارزترین نشانه آن این است که درست در ساعت۱۱:۱۱دقیقه که دو عدد معروف فراماسونری است سایه این برج بر روی خانه خدا می افتد.

کلمه الله که بر روی برج قرار دارد و کلمه الف آن وسط نوشته شده به نظر شما واقعا الله معمولی است؟

شاید جواب اینطور نباشه.شاید نفی اعظم بودن خدا باشد.این برج در۷۲طبقه طراحی شده که این عدد نشان قدرت میان کابالیست ها می باشد.

آیا تنها با این دلایل اندک که آوردم نمیشود قانع شد که خطری مسلمانان را تهدید می کند؟ دینشان را؟هویتشان را؟

هر بار که کاری میکنن پشت سرش اتفاقاتی می افتد.باید منتظر باشیم اینبار چه اتفاقی از سوی مدعیان نظم نوین جهانی توسط وهابیون و یهیودیان که پایه گذار سایرمکتب ها از جمله شیطان پرستی هستند خواهد افتاد

حال کمی وجدان ها را بیدار کنیم.بخاطر خدایمان.بخاطر دینمان.بخاطر هویتمان رگهای غیرتمان را بجوشانیم.این همه کار کردند ما چه کار کردیم.آیا کوتاهی نکردیم.ولی بدانیم خوب است که دین نزد خدا اسلام است و خودش حفظ میکند ولی مقاومت ما کجاست .

 Safe6342845505941

 

۲ نظر

  1. دوست خوب مردم بی خبر از این هستند که بافومت در مرکز کعبه اقامت دارد و هروز مردم غافل بیخبر از حقیقت پشت پرده و دروغ بزرگ اعصار با طواف آن و ریختن خون قربانی انتقال انرژی میکنند و با عمل نماز روزی پنج مرتبه قمبل کرده و به خدای واقعی بی احترامی میکنند، بنده سالهای جوانی عمرم را با طلبه بودن هدر دادم و امروز شیطان حقیقی که همان الله مسلمین است را می شناسم، لعنت بر من اگر دروغ گفته باشم و اگر بی اطلاع حرفی زده باشم شما هم برو خدای واقعی رو پیدا کن که اینها دارن شیطان را ستایش میکنن.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا