آمار

ثبت نام کاردانی در دانشگاه گفتمان انقلاب اسلامی

download

برای کاردانی و کارشناسی در دانشگاه گفتمان انقلاب اسلامی ثبت نام کنید

به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام در دانشگاه جامع علمی کاربردی می رساند که ثبت نام در مقطع کاردانی این دانشگاه از روز چهارشنبه ۹۴/۱۱/۱۴ الی سه شنبه ۹۴/۱۱/۲۰ انجام می گیرد.

علاقمندان به تحصیل در مرکز علمی کاربردی گفتمان انقلاب اسلامی می توانند در رشته های امور فرهنگی – روابط عمومی – تربیت مروج سیاسی – مروج اندیشه و تربیت اسلامی ثبت نام نمایند.

داوطلبان جهت ثبت نام بایستی با مراجعه به سایت سنجش ابتدا کارت اعتباری ۱۵۰ هزار ریالی را به صورت اینترنتی خریداری نموده و سپس با مراجعه به صفحه ثبت نام پس از ثبت شماره سریال ۱۲ رقمی خریداری شده، مشخصات خود را ثبت و در پایان با دریافت کد پرونده ۶ رقمی و کد پیگیری ۱۶ رقمی ثبت نام خود را تکمیل نمایند. با توجه به اینکه پذیرش داوطلبان بر اساس معدل دیپلم آنها انجام می شود نسبت به ثبت معدل دقیق خود دقت نمایید.

جهت سهولت در ثبت نام، کد رشته های مرکز گفتمان انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

کد رشته امور فرهنگی ۷۰۳۹

کد رشته روابط عمومی ۷۱۴۶

کد رشته تربیت مروج سیاسی ۵۷۴۳

کد رشته مروج اندیشه و تربیت اسلامی ۷۲۱۶

داوطلبانی که قصد استفاده از سهمیه شاغل را دارند نیز بایستی کد ۲۱۲ را در قسمت مربوطه وارد نمایند.

کسب اطلاعات بیشتر

داوطلبان همواره می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۸۸۸۲۸۹۳۴-۸۸۸۲۹۱۴۰ تماس و یا به آدرس مرکز به نشانی میدان هفتم تیر خ کریمخان زند خ خردمند جنوبی بعد از سازمان بسیج حقوقدانان کوچه وحدتی منش (کوچه سوم سابق) پلاک ۱ مرکز آموزش علمی کاربردی گفتمان انقلاب اسلامی مراجعه نمایند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا