آمار

تجمع صاحبان سگ لغو شد

13940715000010_PhotoL

 تجمع غیر قانونی صاحبان سگ در قزوین لغو شد

برگزاری مسابقات سگ ها که قرار بود در روز سه شنبه ۲۳ آذر ماه سال جاری درمنطقه هفت سنگان شهر قزوین برگزار شود به دلیل عدم اخذ مجوز از مراجع زیربط و غیر قانونی بودن ، با دخالت فرماندهی نیروی انتظامی لغو گردید.

به گزارش خبرنگار ما ، پس از اعلام برگزاری نمایشگاه سگ در قزوین اقشار مختلف مردم و مسئولان مختلف استان اعتراضات خود را از برگزاری چنین نمایشگاهی ابراز کردند و نگرانی و انزجار خود را از چنین اقداماتی اعلام داشتند.

یک منبع آگاه در این رابطه اظهار داشت : برگزار کنندگان هیچ  درخواستی مبنی براخذ مجوز جهت  برگزاری این مسابقات از به فرمانداری ارائه نکرده اند و متعاقبا مجوزی هم دریافت نکرده اند.

بنابراین گزارش ، سال گذشته هم نمایشگاه سگ توسط سازمان مردم‌نهاد پناهگاه وفا قزوین روبه‌روی باشگاه سوارکاری ژاله واقع در ورودی کورانه از ساعت ۱۱ صبح آغاز شده بود و جمعیتی حدود ۵۰۰ نفر را از سراسر کشور در این محل جمع کرده بود تا در نمایشگاهی که برخی داوران آن خانم‌هایی با حجاب نامناسب بودند، شرکت کنند که این تجمع که در ساعت ۱۱ صبح با دخالت فرمانداری قزوین و پلیس اماکن فرماندهی انتظامی لغو و محل برگزاری مراسم پلمب شد.

در این تجمع که توسط مرکز پرورش و تربیت سگ آرساس برای امتیازدهی و انتخاب سگ‌های برتر شکل گرفته بود، بیش از ۵۰۰ نفر از استان‌هایی مانند تهران، البرز، گیلان، یزد و … حضور داشتند.

گفتنی است؛ با اقدام به موقع مسولین شهرستان شهید پرور قزوین این بار هم از برگزاری این مسابقات که فرهنگ غلط غرب زدگی را در جامعه رایج می کنند جلوگیری شد .

امید است از این پس شاهد برگزاری این مراسمات بدون اخذ مجوز قانونی در سطح کشور نباشیم .

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا